110 FM Group - nezaměňujte s La Male - J.P.Gaultier

415,00 Kč
S DPH

Inovační směs současné elegance a klasického stylu. Esence ženských snů o ideálním muži: úžasném dobyvateli a vášnivém milenci, důmyslném opatrovníku a jeho partnerském porozumění. A to všechno v jednom těle. V jedné vůni.

Varianta
Počet

Pánský parfém FM 110

Obsah parfému: 20%

Objem 50/30 ml

Inovační směs současné elegance a klasického stylu. Esence ženských snů o ideálním muži: Ăşžasném dobyvateli a vášnivém milenci, důmyslném opatrovníku a jeho partnerském porozumění. A to všechno v jednom těle. V jedné vůni. Spojení síly vanilky, pižma, jantaru, květu pomeraněe a konvalinky. Tuto chyprovou vůni jsme stvořili zejména pro muže, kteří rádi splřují sny žen.

Složení vůně:

Vanilka, pižmo, jantar, květy pomerančovníku a konvalinka.

Typ vůně: Chyprová (cypříšková)

U chyprového typu vůně často převládají vůně mechu dubového, labdanum, pačuli, bergamontu.Jsou mezi nimi vůně lehčí i těžší, na použití přes den i večer.Feromony jsou přírodní látky vytvářené živými organismy, které jsou podvědomě vysílány opačnému pohlaví. I když jsou bez vůně a zápachu, působí na podvědomí každé osoby v okolí. Působí jako přírodní podněcovatel vyvolávající romantické vzrušení. Feromony jsou atributem atraktivnosti a podkreslují osobnost.

J.P.Gaultier
110-PF

Parametry

Skupina vůně:
Chyprová
Typ vůně:
Uvolněná
Koncentrace:
20%

Specifické reference

upc
1652

Mohlo by vás také zajímat