Jak používat parfém

parfemBěhem dne jsou žádoucí používat lehčí formy vůně, tj. toaletní nebo parfemovaná voda. Parfém má být používán pouze pro vyjímečné a slavnostní příležitosti. Je vhodné volit vůně také s ohledem na roční období.

Pro teplé letní dny jsou jako stvořené svěží květinové, případně citrusové vůně a jejich četné modifikace. V chladných ročních obdobích se uplatní spíše těžší balzamické a orientální typy vůní. To není samozřejmě žádný diktát. Výběr vonné garderoby každého muže či ženy se řídí jejich osobním vkusem a způsobem života.

Kam parfém nanést?

vuneJe to především otázka koncentrace. Uvažuje-li se ona proslulá kapka nanesená za ušním boltcem, je tím zpravidla míněn parfém. Všeobecně se parfém nanáší na místa, kde je pod pokožkou nejvíce krevních vlásečnic, tj. do loketního důlku, ale i do pokolení - do míst, kde je pokožka nejteplejší a kde se vůně parfému plně rozvine. Parfém se také nanáší na vlasy, těsně nad pokožku hlavy. Vůně se bude kolem Vás lépe šířit i na okraji sukně, pánů se doporučuje nástřik na kravatu. Mimořádně dobře vyniká parfém na oděvech z přírodních materiálů a na kožešinách, nedoporučuje se však nanášet jej např. na bílé a světlé oděvní součásti, zejména pak ne na přírodní hedvábí.

Proč nepoužívat více různých vůní?

Každý parfém je jedním harmonickým celkem. Použije-li se současně jiný a odlišně intenzivně vonící přípravek, dochází často k disharmonii, která ve svém komplexu může vyvolat nepříjemný dojem.

Děkujeme. Zde máte slevový kód, který můžete použít při objednávce.

Kód