Klub FM WORLD to je globální síť Obchodních partnerů, kteří působí na celém světě a prodávají vysoce kvalitní výrobky FM WORLD, jako jsou parfémy, kosmetika pro péči a make-up, hospodářská chemie, káva, čaj a doplňky výživy.

Jste-li v Klubu FM WORLD, pracujete nezávisle a rozhodujete o sobě sami. Záleží jen na Vás, jak chcete vydělávat.

Jako Obchodní partner kupujete výrobky za partnerské ceny se slevou. Při dalším prodeji za tržní ceny pak vyděláváte na marži a navíc dostáváte slevu na nákup dalších výrobků.

Můžete jít také o krok dál, rozvíjet svou distribuční síť a být odměňován na základě našeho Marketingového plánu, který popisuje hlavní pravidla spolupráce a cestu Vašeho rozvoje v Klubu FM World. Čím větší a efektivnější je Vaše struktura, tím větší je bodový obrat skupiny, a tím je také vyšší Vaše odměna.

Podmínkou registrace je zakoupení tzv. startér kitu - vzorníku, díky kterému si můžete vyzkoušet nejúspěšnější vůně FM WORLD. Startér kit si můžete vybrat a zakoupit v našem eshopu.

Poté nám napište žádost o registraci a my Vám zašleme odkaz na online registrační formulář spolu s dalšími pokyny. Registrace v FM WORLD je zdarma a nezávazná.

Obnova registrace

AKCE PRO DŘÍVE REGISTROVANÉ ČLENY FM GROUP! Obnovení dřívější registrace je nyní možné bez nutnosti zakoupení startér kitu - tedy zcela zdarma. Pokud je to Váš případ, prosím kontaktujte nás pro další pokyny.

Děkujeme. Zde máte slevový kód, který můžete použít při objednávce.

Kód