Výběr parfému podle nálady

Chcete svádět?

vasenVsaďte na orientální nebo orientální směsi s drahocennými květinami, jako je bulharská růže, jasmín nebo tuberóza, s tajuplným pižmem, vzácnými dřevy či jinými exotickými esencemi. Tyto vůně se také vyznačují smyslným základem tvořeným ambrou, vanilkou, pačuli, pižmem nebo santalovým dřevem.

Pro dámy doporučujeme klasický parfém 32 nebo parfém 286, pro pány klasický parfém 110 nebo parfém 160.

Máte romantickou náladu?

ruzeParfémy pro tuto příležitost voní po jemných květinách, některé mají příjemný ovocný nádech. Jejich vůně je velice uklidňující. Objevuje se v nich růže, fialka, lilie, šeřík nebo pivoňka. Základ je dřevitý až kořenitý, ale vždy lehký. Může ho tvořit santalové dřevo, pačuli nebo růžové dřevo.

Pro dámy doporučujeme klasický parfém 23 nebo parfém 141, pro pány klasický parfém 134 nebo parfém 462.

Souzníte s přírodou?

konvalinkaZ přírodních vůní vyzařuje čistota, svěžest a klid. Pro svou hřejivost jsou nejenom uchvacující, ale také hodně originální. Kombinují ovocné nebo květinové tóny s dřevitým či zemitým aroma. často v nich najdeme citrusy i další ovoce v kombinaci se sladšími květinami, jako je konvalinka, hyacint či růže, a vzácnými dřevy, vetiverem nebo pačuli.

Pro dámy doporučujeme klasický parfém 81 nebo parfém 298, pro pány klasický parfém 473 nebo parfém 195.

Toužíte po klasice?

vanilkaKlasické vůně jsou jiskřivé, srší elegancí a originalitou. Jsou proměnlivou směsí svěžích citrusů, přitažlivých květin, jako je jasmín nebo orchidej, a svůdných tón vanilky, jantaru, santalového dřeva nebo karamelu. Počáteční vůně je lehce nakyslá, srdce voní sladce a základ se rozezní jemnými, jakoby teplými nóty.

Pro dámy doporučujeme klasický parfém 24 nebo parfém 281, pro pány klasický parfém 52 nebo parfém 199.

Raději něco sportovnějšího?

citrusyZ těchto vůní vyzařuje naprostá svěžest a lehkost, jsou často unisexové. Tvoří je citrusové plody v kombinaci s dalším ovocem, jako je například hruška, jablko, meloun nebo fík, a jemné květinové nóty. Základ je mírně kořenitý nebo dřevitý. Patří sem také všechny, vodní vůně.

Pro dámy doporučujeme klasický parfém 33  nebo klasický parfém 441, pro pány klasický parfém 93 nebo parfém 300.

Děkujeme. Zde máte slevový kód, který můžete použít při objednávce.

Kód