Druhy kávy v nabídce FM Group

100% Arabica

Všechny kávy Aurile Excellence, Pure Green a Klasické kávy jsou směsi vybraných druhů kávy Arabica (Coffea Arabica).

Kapsle klasické kávy obsahují dokonale vyváženou chuť kolumbijské kávy, sáčky Pure Green – ekologicky pěstovanou peruánskou Arabicu, zatímco Excellence– aromatickou etiopskou Moku z regionu Sidamo. 

Master blend

Naše funkční a ochucené kávy jsou připravovány z originálních směsí orientálních odrůd kávy - Arabicy a Robusty podle tradičních italských receptur. Jejich základní chuť tvoří odrůdy pocházející z východní Asie, s charakteristickou, kořeněno-dřevitou vůní. Sametová Arabica přináší do složení delikátní nakyslý tón, zatímco intenzivní Robusta ho posiluje a dodává ostřejší tóny.

Dokonale vyvážená, bohatá, plná chuť. Stačí si jen vybrat vaši oblíbenou  příchuť, v naší nabídce máme: Vanilku, Irský krém, Višně a Skandinávské ovoce.

Chybí Vám neustále energie? Jste unavení a vyčerpaní, nebo jen toužíte shodit pár centimetrů? Pak si z nabídky našich funkčích káv určitě vyberete.

  • Pro zlepšení paměti, koncentrace Vám můžeme nabídnout mletou kávu Fokus. 
  • Káva Energy Vám pomůže zvládnout nejednu náročnou noční službu.
  • Pro podpoření funkce Vašeho metabolizmu a tím i ztrátě pár kil navíc zcela jistě pomůže káva Metabolism.
  • Kouříte, žijete ve městě? Pořebujete trochu pročistit organizmus? Pak mletá káva Antioxidant je to pravé co hledáte.

 

Espresso blend

Srdcem směsi jsou brazilské a kolumbijské odrůdy kávy, které se pěstují v hornatých oblastech, ale její plná chuť pochází z 10-ti % příměsi mastných indonéských zrn Robusty, která vytváří nezapomenutelnou, silnou chuť s oříškovo-čokoládovými podtóny a intenzivním, lehce kouřovým aroma. Je to perfektní směs pro gurmány, kteří pijí kávu bez cukru a mléka. V naší nabídce tuto lahodnou kávu najdete pod názvem espresso Experience.

 

 

 

Děkujeme. Zde máte slevový kód, který můžete použít při objednávce.

Kód