56 FM Group - nezaměňujte s Fahrenheit - Christian Dior

570,00 Kč
S DPH

Se zanícením pozoruješ boxerská utkání, a když se nikdo nedívá, pláčeš kvůli tragické lásce Romea a Julie? Výborně. Naše chyprová kompozice, která obsahuje zimolez, výtažek ze santálu, kapky pryskyřice a také cedr.

Varianta
Počet

Pánský parfém s feromony FM 56

Obsah parfému: 20%

Objem 50 ml

Se zanícením pozoruješ boxerská utkání, a když se nikdo nedívá, pláčeš kvůli tragické lásce Romea a Julie? Výborně. Naše chyprová kompozice, která obsahuje zimolez, výtažek ze santálu, kapky pryskyřice a také cedr, slouží právě k vyjádření i těch nejvíce kontrastníchemocí. Tuto vůni jsme stvořili právě pro tebe.

Složení vůně:

zimolez, výtažek ze santalového dřeva, kapky pryskyřice a cedr.

Typ vůně: Chyprová (cypříšková)

U chyprového typu vůně ěasto převládají vůně mechu dubového, labdanum, pačuli, bergamontu. Přídavek citrusu jim dodává lechtivou svěžest a ušlechtilost. Jsou mezi nimi vůně lehěí i těžší, na použití přes den i večer. Varianty: dřevité, s nádechem kůže, svěží, citrusové.

 

Feromony

Feromony jsou přírodní látky vytvářené živými organismy, které jsou podvědomě vysílány opačnému pohlaví. I když jsou bez vůně a zápachu, působí na podvědomí každé osoby v okolí. Působí jako přírodní podněcovatel vyvolávající romantické vzrušení. Feromony jsou atributem atraktivnosti a podkreslují osobnost.

Christian Dior
056-PF

Parametry

Skupina vůně:
Chyprová
Typ vůně:
Sebevědomá
Koncentrace:
20%

Specifické reference

upc
1652

Mohlo by vás také zajímat

Děkujeme. Zde máte slevový kód, který můžete použít při objednávce.

Kód