81 FM Group - nezaměňujte s DKNY Be Delicious - DKNY

570,00 Kč
S DPH

Z dopisu van Gogha bratrovi: -.. a tak jsem se zamiloval. Její vůně! - nedá se popsat.

Varianta
Počet

Parfém s feromony FM 81

Obsah parfému 20%

Objem 50/30 ml

Z dopisu van Gogha bratrovi: -.. a tak jsem se zamiloval. Její vůně! - nedá se popsat. Jak bych ji namaloval? Barevná květinová paleta vytváří obraz, v jehož středu dominuje delikátní směs magnólie, konvalinek, růže a violky. Svůdná ěervenost jablka a zelená okurka vytváří v této kompozici dynamický kontrast. A bílá ambra spolu s exotickými stromy uzavírají celek ve smyslnémrámci. Okouzlující!-. Tuto vůni jsme stvořili zvláště pro tebe.

Typ vůně: Květinová

U květinového typu obecně převládají vůně květů, nejěastěji růže, jasmínu, konvalinky, bezu, tuberozy a jiných. Je možné mezi nimi najít vůně do práce (květinové s ovocnými a vodními tóny), ale i na večerní setkání (rafinované kytice květů s orientálním nádechem). Varianty: zelené, ovocné, svěží, aldehydové, sladké.

Feromony

Feromony jsou přírodní látky vytvářené živými organismy, které jsou podvědomě vysílány opačnému pohlaví. I když jsou bez vůně a zápachu, působí na podvědomí každé osoby v okolí. Působí jako přírodní podněcovatel vyvolávající romantické vzrušení. Feromony jsou atributem atraktivnosti a podkreslují osobnost.

Dolce & Gabbana
081-PF

Parametry

Skupina vůně:
Květinová
Typ vůně:
Jemná
Koncentrace:
20%

Specifické reference

upc
1652

Mohlo by vás také zajímat

Děkujeme. Zde máte slevový kód, který můžete použít při objednávce.

Kód