Čistič skel krbů a trub

99,00 Kč
S DPH

Prostředek výborně odstraňuje usazeniny, připálený tuk a kouřové zplodiny (mour, saze) z trub, krbů, roštů a grilů a domácího inventáře (pánví, hrnců atp.).

Množstevní slevy

Počet Sleva Ušetříte
2 5% Až do 9,90 Kč
Počet

Čistič skel krbů a trub

Objem: 750 ml

Prostředek výborně odstraňuje usazeniny, připálený tuk a kouřové zplodiny (mour, saze) z trub, krbů, roštů a grilů a domácího inventáře (pánví, hrnců atp.). Doporučujeme zejména pro čištění skla krbů a trub. Neškrábe čištěný povrch a nezanechává šmouhy.

Pokyny k použití:

Naneste malé množství tekutého čistícího přípravku na znečištěný povrch. Nechte několik minut působit. Papírovou utěrkou nebo houbičkou setřete špínu a následně pečlivě opláchněte vodou a otřete do sucha. V případě přetrvávajícího znečištění vydrhněte povrch kartáčem. V případě pochybností naneste nejprve malé množství přípravku na rubovou stranu čištěného povrchu a ujistěte se, že přípravek nezpůsobil žádné poškození. Nemíchejte s jinými chemikáliemi.¨

Upozornění! 

Tento produkt se v zájmu výrazného snížení ceny prodává pouze s víčkem, bez rozprašovače. Rozprašovač pro výrobky FM Group lze zakoupit samostatně a opakovaně jej používat. Odlehčíte tak své kapse i životnímu prostředí. 

991006

Parametry

Objem:
750 ml

Mohlo by vás také zajímat