Odmašťovač

135,00 Kč
S DPH

Množstevní slevy

Počet Sleva Ušetříte
2 5% Až do 13,50 Kč
Počet

Odmašťovač

Objem: 750 ml

Intenzivně působící odmašťovač důkladně vyčistí mastné usazeniny z desek, dřezů, fritéz, digestoří, okapů, pečících trub, roštů, kuchyňských desek, kachliček a jiného kuchyňského vybavení. Bez obtíží rozpouští silně připálené a odolné mastnoty a olejnatou, lepkavou špínu. Neškrábe čištěný povrch a nezanechává šmouhy. Pravidelné používání prostředku výrazně usnadňuje udržování čistoty a hygieny v každé kuchyni. Na čištěném povrchu zanechává okouzlující aroma čerstvých pomerančů.

Pokyny k použití:

Nastavte trysku spreje do polohy ON. Nastříkejte na znečištěný povrch a nechte několik minut působit. Poté smyjte vlhkou houbičkou nebo hadříkem, opláchněte nebo otřete vlhkým hadříkem a nakonec otřete do sucha. V případě velmi odolné špíny celý postup opakujte. Máte-li pochybnosti, naneste malé množství přípravku na méně viditelné místo čištěného povrchu a ověřte, zda nedojde k žádnému poškození.

Upozornění!

Tento produkt se v zájmu výrazného snížení ceny prodává pouze s víčkem, bez rozprašovače. Rozprašovač pro výrobky FM Group lze zakoupit samostatně a opakovaně jej používat. Odlehčíte tak své kapse i životnímu prostředí.

991058

Parametry

Objem:
750 ml

Mohlo by vás také zajímat