Přípravek na čištění spár

99,00 Kč
S DPH

Množstevní slevy

Počet Sleva Ušetříte
2 5% Až do 9,90 Kč
Počet

Přípravek na čištění spár

Objem: 750 ml

Prostředek rychle a efektivně odstraňuje nečistoty z cementových spár kachliček a dlažeb (glazura, terakota, dlažba, mramor, mozaiky). Tvoří samočisticí vrstvu z nanočástic, která aktivně odstraňuje nečistoty, trvale chrání spáry proti nečistotám a ochraňuje před nasakováním vody. Prostředek nebarví spáry (je určen k čištění jak bílých, tak barevných spár).

Pokyny k použití: 

Nastavte trysku spreje do polohy ON. Nastříkejte přípravek na povrch a nechte několik minut působit. Pak povrch vydrhněte hadříkem nebo kartáčem, opláchněte nebo otřete mokrým hadrem a následně otřete do sucha. Při čištění pravidelně oplachujte hadřík nebo kartáč čistou vodou. V případě velmi odolné špíny celý postup opakujte. Máte-li pochybnosti, naneste malé množství přípravku na méně viditelné místo čištěného povrchu a ověřte, zda nedojde k žádnému poškození.

Upozornění! 

Tento produkt se v zájmu výrazného snížení ceny prodává pouze s víčkem, bez rozprašovače. Rozprašovač pro výrobky FM Group lze zakoupit samostatně a opakovaně jej používat. Odlehčíte tak své kapse i životnímu prostředí. 

991059

Parametry

Objem:
750 ml

Mohlo by vás také zajímat