Gel na odstraňování vodního kamene a rzi

99,00 Kč
S DPH

Unikátní složení gelu účinně odstraňuje usazeniny vodního kamene, mýdla, rezavých skvrn a jiných druhů znečištění usazujících se na sanitárních zařízeních.

Množstevní slevy

Počet Sleva Ušetříte
2 5% Až do 9,90 Kč
Počet

Gel na odstraňování vodního kamene a rzi

Objem: 750 ml

Unikátní složení gelu účinně odstraňuje usazeniny vodního kamene, mýdla, rezavých skvrn a jiných druhů znečištění usazujících se na sanitárních zařízeních. Tento prostředek navrací lesk nejen vanám, umyvadlům a záchodovým mušlím, ale také kohoutkům a sprchám. Díky konzistenci jemného gelu prostředek nestéká z oblých povrchů (např. záchodové mušle). Vrstva přípravku vytvoří na povrchu čištěné plochy film a umožňuje působení aktivních látek.

Pokyny k použití: 

Nastavte trysku spreje do polohy ON. Nastříkejte sprej na povrch, nechte chvíli působit, pak opláchněte a nakonec utřete dosucha. Pokud si nejste jistí použitím, neneste nejprve malé množství přípravku na skrytou část čištěného povrchu a ujistěte se, že nezpůsobí žádné poškození. Nepoužívejte na čištění mramoru, kamene a jiných pórovitých povrchů nebo znečištěné keramiky.

Upozornění! 

Tento produkt se v zájmu výrazného snížení ceny prodává pouze s víčkem, bez rozprašovače. Rozprašovač pro výrobky FM Group lze zakoupit samostatně a opakovaně jej používat. Odlehčíte tak své kapse i životnímu prostředí. 

991023

Parametry

Objem:
750 ml

Mohlo by vás také zajímat