Vůně do auta Jamaica Dream

217,00 Kč
S DPH

Novinka ve vůních do auta JAMAICA DREAM - nebeská kompozice vytvořená z jablek, švestek, skořice a jamajského rumu (FM 57).

Množstevní slevy

Počet Sleva Ušetříte
2 5% Až do 21,70 Kč
Počet

Účelem názvů námi nabízených výrobků je přiblížit zákazníkovi tóny produktů. Je to alternativní vůně. Výrobce této alternativní vůně je FM Group. Originální značkou je Lacoste pour Homme - Lacoste

Vůně do auta Jamaica Dream

Zázračná kompozice jablek, švestek, skořice a Jamajského rumu vás zanechá v němém úžasu. Tatovůně vytváří perfektní soulad s parfémovou vodou pro muže FM 57 - nezaměňujte s Lacoste - Lacoste.

Nabídka pro rytíře 21. století: sebevědomé, šlechetné a soucitné. Citrusová kompozice, jejíž síla probudí spící princezny a způsobí, že se splní tvoje nejtajnější sny. Vonné noty: švestka, jablko, grep, skořice, kardamom, pepř a jamajský rum a santál. Tuto vůni jsme stvořili zejména pro tebe.

Pokyny k použití: Umístěte lahvičku s parfémem do plastového krytu, dokud neucítíte odpor a neuslyšíte cvaknutí. Na zadní stranu umístěte háček. Pak umístěte lahvičku ve svislé poloze na jeden z větráčků v autě. Intenzitu vůně lze nastavit s pomocí otočného knoflíku na přístroji

Složení vůně:

Švestka, jablko, grapefruit, skořice, kardamon, pepř, jamajský rum, santalové dřevo.

Typ vůně: Citrusová

Vůně koše plného čerstvě nasbíraných citrusových plodů. Osvěžují a evokují vzpomínky na slunečné letni odpoledne.

991008

Parametry

Skupina vůně:
Citrusová
Typ vůně:
Elegantní
Objem:
6 ml

Mohlo by vás také zajímat