Vaše oblíbené vůně

Obnovení registrace FM GROUP zdarma - napište nám žádost...


Newsletter

Nabídka práce

Láká Vás mít příjem závislý jen na Vás a Vašich schopnostech? Chcete si řídit vlastní finanční situaci? Pak pro Vás máme zajímavou nabídku! Staňte se distributory parfémů a kosmetiky značky FM Group!

Společnost FM Group vyrábí parfémy a kosmetiku se stejným složením jako například Hugo Boss, Dolce & Gabanna, Mexx a mnoho dalšího, s tím rozdílem, že je cena podstatně nižší. Nemusíte totiž platit za značku parfému, ale jen za jeho recepturu a výsledek je přitom stejný. Vznik FM GROUP CZECH AND SLOVAKIA je součástí dynamického rozvoje a úspěchů FM Group v celé Evropě. Staňte se i Vy součástí této úspěšné sítě. Zúčastněte se i Vy rozvíjení jedné z nejúspěšnějších parfémových firem v Evropě a získejte podíl na trhu na celý život a samozřejmě i stabilní příjem. Prodává se přes distributory, kteří se starají o prodej parfémů a kosmetiky FM.

Distributor nabídne katalog FM výrobků a testery jednotlivých vůní zákazníkovi, aby si je mohl vyzkoušet nebo porovnat s originálem.

Asi budete souhlasit, že vstoupit do tohoto typu obchodování je nejlepší v okamžiku, kdy nabízíte novinku na trhu. Na rozdíl od společností založených na podobném principu - jakou jsou například Avon, Oriflame apod., které již v České republice působí více než 10 let a prodává je každá druhá žena, takže nemáte takřka šanci se prosadit, je FM Group na našem trhu zhruba od jara 2005.

Budete nabízet špičkové parfémy se známými vůněmi o které je v současné době opravdu velký zájem, který se stále zvyšuje s tím, jak značka FM Group vstupuje ve všeobecné povědomí jako výrobce opravdu kvalitních produktů. Váš čistý zisk z každého prodaného parfému bude ihned od začátku minimálně 30%, ale můžete postupovat výše a vydělávat mnohem víc.

Podmínkou je podpis distributorské smlouvy a zakoupení startovací sady - kufříku se vzorky parfémů, které následně slouží pro prezentaci výrobků zákazníkům. Tato investice se Vám navrátí po prodeji několika parfémů a pak již tvoříte čistý zisk.

Pokud Vás tato nabídka zaujala a máte zájem stát se distributorem, stačí si zde objednat jednu z nabízených startovacích sad a veškeré další pokyny obdržíte spolu se startovací sadou poštou:

Obnova registrace zdarma

AKCE PRO DŘÍVE REGISTROVANÉ ČLENY FM GROUP! Obnovení dřívější registrace je nyní možné bez nutnosti zakoupení startovací sady - tedy zcela zdarma. Postačí znovu vyplnit registrační smlouvu. Pokud je to Váš případ, prosím kontaktujte nás pro další pokyny.